Рейтинг топ-10 “безсмертних” кросоверів

Фахівці видання “Whatcar?” вирішили скласти список із 10 б/у кросоверів віком до п’яти років.

Під час дослідження було опитано більше ніж 18 000 водії, а під час підсумків враховувалися ціни на ремонт автомобілів.

1.Kia Soul – 100% надійності;

Водії корейської марки жодного разу не скаржилися на автомобіль, у зв’язку з чим Kia Soul має 100% рейтинг надійності серед машин 14-19-го року.

2. Toyota RAV4 – 99,5% надійності;

Під час дослідження лише 3% власників скаржилися на технічні проблеми. Зауважимо, що усі скарги були пов’язані електрикою, яка аж ніяк не заважала працездатності машини.

3.Mini Countryman – 99,1% надійності;

За останні 5 років на серйозні неполадки поскаржилися 5% власників Mini Countryman. Несерйозні проблеми частіш за все були пов’язані з електрикою. Ба більше, усі неполадки усуваються швидше ніж за тиждень ремонту.

4. Honda CR-V – 98,7% надійності;

Примітно, що усі несправності були усунені прямісінько в день звернення. Зауважимо, що, бензинова версія Honda CR-V виявилася більш надійною, ніж дизельна. За останні 5 років, лише у 11% “бензинових” були виявлені технічні неполадки.

5. Kia Sportage – 98,6% надійності;

Попри те, що лише три екземпляри потребували ремонту, який тривав довше тижня, однак, враховуючи щедру гарантію при покупці автомобіля — ремонт обійшовся безкоштовно.

6. Volvo XC40 – 98,4% надійності;

На жаль, аж 11% опитуваних скаржилися на несправності, що були пов’язані з виготовлення кузовних елементів, навігаційним софтом чи паливною системою. Однак більше ніж половина автомобілів, що були відправлені на ремонт — повернулися до власників в той самий день. Для іншої частини машин ремонт тривав менш ніж тиждень.

7. Audi Q3 – 98% надійності;

Примітно, що бензинова версія автомобіля набрала аж 98% надійності, коли дизельна виявилася менш надійною — лише 90,4%. Власники авто скаржилися на електрику чи збої в мультимедійній системі, а ремонт тримав більше ніж тиждень.

8. Peugeot 3008 – 97,8% надійності;

Дизельні версії були більш надійними ніж бензинові з 97% надійності.

9. Mazda CX-5 – 97,8% надійності;

Бензинова версія японської марки була більш надійною ніж дизельна. Однак за рівнем надійності Mazda обійшла своїх конкурентів – BMW X3 і Jaguar F-Pace.

10. Volvo XC60 – 97,7% надійності;

Попри останнє місце в топі, Volvo XC60 зайняла четверте місце по надійності серед великих SUV.


Не пропустіть