У КрАЗі прокоментували можливість запуску виробництва в Африці

Створення складального виробництва в країнах далекого зарубіжжя – один із напрямів експортної діяльності ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Про це повідомили у прес-службі виробника.

Нещодавно Proforce Limited (Нігерія) та ПрАТ «АвтоКрАЗ» підписали угоду про стратегічне партнерство для спільного складання військових та цивільних вантажних автомобілів КрАЗ у Нігерії. Партнерство спрямоване на виготовлення вантажівок світового стандарту, які розроблені відповідно до потреб ринків Нігерії та Африки, та на реалізацію автомобілів в країнах далекого зарубіжжя. Але співпраця між двома компаніями не означає перенесення основного виробництва КрАЗ до Нігерії, як це подали деякі ЗМІ. Спільний проект – це тільки частина експортної діяльності компанії, яка спрямована на її розвиток.

Перше складальне виробництво АвтоКрАЗу було створене в КНДР, потім були на Кубі, в Лаосі, Єгипті, В’єтнамі та інших країнах. Складальне підприємство у В’єтнамі було орієнтоване на вугільну промисловість; на Кубі, окрім складання автомобілів, підприємство займалось модернізацією техніки, поставленої раніше. Деякі підприємства працюють і зараз, деякі – поставлені на паузу, але не закриті.

Зараз у країнах світу розповсюджена практика захисту підприємств, які розробляють та виготовляють продукцію для вітчизняного ринку з метою залучення до виробництва населення та розвитку внутрішнього виробництва. Тому, завдяки державницькому підходу у цих країнах, експортні автомобілі у готовому вигляді купують все менше, натомість на внутрішньому ринку розвиваються складальні підприємства з повним циклом виробництва, включаючи сталеливарний, гальванічний, механічний, металообробний та інші.

Наразі в планах АвтоКрАЗу створення складального виробництва в Південно-Латинській Америці і країнах Африки з виготовлення продукції як для військового сектору так і для гірничодобувної та вугільної промисловості.


Не пропустіть