В Китaї стaртувaло вирoбництвo гiднoгo кoнкyрeнта Tesla Model Y (Фото)

Перші передсерійні екземпляри перших кросоверів моделі Nio ЕС6 вже сходять з конвеєрів. Восени цього року, після завершення заключних етапів тестування, почнеться збірка глобальних кросоверів.

На домашньому ринку новинка буде представлена ​​в двох версіях: Стандарт і Перфоманс. В обох варіантах за рух відповідатимуть відразу два електричні силові агрегати з потужністю в 430 або 522 кінські сили. При цьому, стандартна версія отримає акумулятор на 70 кіловат на годину, тоді як вдосконалена буде оснащена батареєю на 100 кіловат на годину. Пізніше китайці планують випустити здешевлену модифікацію електрокроссовера з батареєю на 84 кіловата на годину.

Старша модифікація може проїхати на одному заряді батареї понад 600 кілометрів. А до першої сотні вдасться дістатися всього за 4.7 секунди. Відповідно, китайська новинка складе справжню конкуренцію Tesla Model Y. І, найімовірніше, вирішальним фактором стане цінник автомобіля.

Нагадаємо, що сам стартап з Піднебесної працює на ринку вже більше 6 років і за цей час встиг випустити два паркетника і один шикарний спорткар. Незабаром крім кросовера очікується вихід субкомпактного паркетника, мультивен і декількох седанів.


Не пропустіть