Bentley працює над «революційним» проектом електромобіля (Фото)

Bentley оголосила про новий дослідницький проект, метою якого є перетворення силових агрегатів електромобілів і усунення необхідності в використанні рідкоземельних магнітів в їх конструкції.

Нове дослідження компанії, під назвою OCTOPUS розшифровується як Optimised Components Test іsimulatiON Powertrains ULTRA Solutions – оптимізація компонентів, тестування і моделювання набору інструментів силової передачі, які інтегруються для вирішення ультра високошвидкісного двигуна.

Через 18 місяців з початку робіт було виявлено, що пропонована система електроприводу забезпечує кращу продуктивність в порівнянні з новітніми двигунами з постійними магнітами без необхідності використання рідкоземельних магнітів і мідних обмоток, пропонуючи корпус, який є одночасно економічним і придатним для вторинної переробки.

У дослідженні Bentley OCTOPUS буде використовуватися цей інноваційний дизайн, що включає здвоєні електродвигуни, силову електроніку і корпус трансмісії, а також додані матеріали наступного покоління, ефективні виробничі процеси, а також необхідні імітаційні та випробувальні цикли для створення повноцінної трансмісії з електроприводом, який відрізняється унікальними рівнями інтеграції в архітектури електромобілів і «революційними» рівнями продуктивності.

Bentley очікує, що нова трансмісія електромобіля буде готова до використання в серійному автомобілі до 2026 року, в тому ж році, коли автовиробник заявив, що представить свою першу електричну модель.

«Оскільки промисловість, технології та автомобілі змінюються швидше, ніж будь-коли раніше, дослідницькі проекти, такі як OCTOPUS, мають вирішальне значення для впровадження інноваційних технологій і подолання проблем, пов’язаних з мобільними рішеннями наступного покоління», – сказав Стефан Фішер, директор Bentley по розробці силових агрегатів.


Не пропустіть