Водіїв попередили про штрафи за приховування номерних знаків

За незаконні маніпуляції з номерами на водіїв чекають штрафи, а за повторне порушення – штраф більшого розміру або громадські роботи. Про це розповів в заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, пише MMR з посиланням на Аавто24.

Правила дорожнього руху забороняють керувати транспортним засобом без номерного знака, або з номерним знаком, що:

не належить цьому засобу; не відповідає вимогам стандартів; закріплений не в установленому для цього місці; закритий іншими предметами чи забруднений, що не дає змоги чітко визначити символи номерного знака з відстані 20 м; неосвітлений (у темну пору доби або в умовах недостатньої видимості) чи перевернутий.

«За такі дії передбачена відповідальність, згідно КУпАП. Якщо маніпуляції з номерними знаками вчинені вперше – штраф 170 грн, а якщо вдруге – 255 грн або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого», – пояснює Олексій Білошицький.

За словами заступника начальника Департаменту патрульної поліції, бувають ситуації, коли номерний знак на транспортному засобі насправді належить іншому транспортному засобу, найчастіше такої ж марки і моделі.


Не пропустіть