Volkswagen припинив прийом заявок на новий Polo GTi через високий попит (Фото)

Згідно з повідомленням, на офіційному європейському сайті Volkswagen з конфігуратора з недавнього часу зникла модель Polo GTi. Замість можливості «зібрати» свій власний автомобіль клієнт отримує повідомлення про те, що індивідуальні замовлення тимчасово недоступні, однак уже готовий автомобіль можна купити у будь-якого дилера марки.

На щастя фанатів моделі, Volkswagen Polo GTi продовжує збиратися, просто компанія зібрала достатню кількість індивідуальних замовлень на автомобілі і зі зростаючим навантаженням просто не справляється. Повідомляється, що запланований на 2020 рік обсяг автомобілів вже проданий. В кінці поточного року Volkswagen знову надасть можливість всім бажаючим замовити цікаву для них конфігурацію компактного хетчбека.

Нагадаємо, актуальне покоління Volkswagen Polo GTi оснащується 2-літровим турбомотором потужністю 197 к.с., який працює в парі з 6-швидкісним “роботом”. З місця до 100 км/год автомобіль розганяється за 6,7 секунди, а його максимальна швидкість складає 237 км/год.


Не пропустіть