Jeep представив прототип нового покоління Grand Wagoneer (Фото)

Після довгого очікування улюблений шильдик Jeep Grand Wagoneer повернувся, хоча і в якості майже серійного концептуального автомобіля.

Судячи з того що, виробником демонструється ця «концепція», повнорозмірний позашляховик преміум-класу буде багатообіцяючою пропозицією, коли він надійде у виробництво в наступному році в якості моделі 2022 року.

Новий Grand Wagoneer – це технологічна гібридна концепція з тим, що підключається модулем, яка оснащена першим в галузі інформаційно-розважальним екраном для пасажирів в позашляховиках. Екран з діагоналлю 10,25 дюйма дозволяє пасажирам дивитися ЗМІ, переглядати сторінки в Інтернеті або знаходити місця призначення і відправляти їх водієві.

Екран з боку пасажира захищена від водія спеціальною плівкою на склі, що дозволяє їм зосередитися на 12,1-дюймовому дисплеї центральної консолі і 12,3-дюймової цифрової приладової панелі. Крім того, під центральним дисплеєм є 10,25-дюймовий горизонтальний комфортний сенсорний екран для управління сидіннями і чотирьохзонний клімат-контролем.

Усередині Grand Wagoneer більше екранів, ніж в новому S-Класі, оскільки пасажири другого ряду також мають в своєму розпорядженні три 10,1-дюймових дисплея: по одному перед кожним пасажиром, а третій знаходиться на центральній консолі, розташовані між ними два капітанських крісла.


Не пропустіть