Volkswagen оголосив ціни на оновлений Arteon (Фото)

Volkswagen опублікував вартість оновленого Arteon і нового Arteon Shooting Brake.

Раніше в поточному році Volkswagen показав оновлену версію Arteon. Крім косметичних змін, основна модернізація торкнулася варіантів кузова моделі. До фейсліфтингу Volkswagen випускав тільки спортивний ліфтбек Arteon, а потім – в лінійку додали Shooting Brake.

Спочатку Volkswagen оголосив цінник тільки на Arteon R Line Business +. Він знаходиться на вершині лінійки і вважається одним з найрозкішніших варіантів вартістю 48 950 євро.

Volkswagen Arteon оснащується 2,0-літровим TSI потужністю 190 кінських сил, до якого підключена 7-ступінчаста АКПП DSG. З 0 до 100 км/год модель розганяється за 7,9 секунди і розвивати максимальну швидкість 237 км/год.

На додаток до спортивного пакету R Line в стандартну комплектацію входять світлодіодні фари, паркувальні датчики по периметру і великий центральний екран для системи мультимедіа. Природно, це завжди може бути доповнено цікавішими елементами, наприклад, оббивкою зі шкіри Nappa/Carbon зі спортивними кріслами за ціною 1 572 євро або панорамним зсувним дахом, який як і раніше знаходиться в списку опцій за ціною 1 130 євро.

Volkswagen Arteon Shooting Brake в даний час пропонується в тому ж варіанті. Різниця у вартості між звичайним Arteon і цим універсалом становить всього 501 євро, тому що він доступний за ціною від 49 491 євро.


Не пропустіть