Опубліковані зображення нового седана Mitsubishi Galant

Дизайнери порталу Колеса.ру представили своє бачення оновленого седана Mitsubishi Galant.

Перше покоління Mitsubishi Galant дебютувало ще в 1969 році, але через 43 роки автовиробник зняв з конвеєра седан. При цьому до тепер наступника у моделі немає, як і чуток про її відродження. Тому дивно, чому дизайнерам прийшло в голову спробувати зобразити модель на сучасний лад.

Як ми всі пам’ятаємо, Galant вдавав із себе «роздутий» седан з сумнівною аеродинамікою, але просторим салоном. Саме таку модель знову зобразили художники «Колеса.ру», прикрасивши її вузькими горизонтальними фарами і значних розмірів решіткою радіатора з вигнутими хромованими молдингами, як у сучасних Lexus. У бічній частині седана намальовані подштамповки уздовж дверних ручок в стилістиці восьмого покоління моделі, а в задній частині розташувалися ліхтарі, які об’єднані світлодіодною смужкою.

За задумом авторів рендерів, новий Mitsubishi Galant міг бути побудований на платформі CMF-CD від моделі Renault Talisman. Відповідно і моторна гамма дісталася б від французького колеги: 120-сильний дизельний мотор Blue dCi робочим об’ємом 1,7 літра, 2,0-літрові агрегат потужністю 160 і 200 к.с., а також бензинові 1,3 і 1,8 -літрових двигуни, віддача яких становить 160 і 225 к.с. відповідно.


Не пропустіть