Опубліковані перші зображення нових Renault Logan і Sandero

Renault Groupe опублікувала черговий тизер хетчбеків Sandero і Sandero Stepway наступного покоління, які будуть продаватися під марками Renault і Dacia. На цей раз французи виклали короткий ролик, що дає уявлення про оптику моделі.

Судячи по ролику, новий Renault Sandero отримає світлодіодні головні фари з Y-подібними елементами в центрі і «противотуманки» круглої форми. Ззаду у машини з’являться горизонтальні ліхтарі з потрійними секціями.

Раніше в Мережі з’явилися перші зображення з силуетами нових Renault Logan, Sandero і Sandero Stepway, в основу яких ляже спрощена, дешевша модифікація нової платформи CMF-B від хетчбека Clio і кросовера Captur.

У моторну гамму увійдуть 3-циліндрові бензинові атмосферні і наддувні агрегати потужністю 65 і 100 кінських сил відповідно. Дизельна лінійка буде представлена ​​1,5-літровими силовими агрегатами потужністю 85 і 115 кінських сил. Пізніше у моделей з’явиться гібридна модифікація з силовою установкою потужністю 140 кінських сил.

Прем’єра Renault Logan, Sandero і Sandero Stepway відбудеться 7 вересня нинішнього року. Європейські продажі машин стартують на початку 2021-го.


Не пропустіть