Skoda припиняє виробництво компактної моделі (Фото)

Компанія Skoda вирішила відмовитися від сімейства Citigo, що включає в себе гібридну модель і електрокар під назвою the Citigoᵉ iV.

Сіті-кар, який, по суті, є варіацією Volkswagen Up! і Seat Mii з логотипом Skoda, не обзаведеться оновленням, оскільки чеська марка збирається загострити увагу на «великих моделях» в найближчому майбутньому до тих пір, поки концерн VW не випустить «молодший» варіант платформи MEB.

Citigoᵉ iV вже не доступний на сайті Skoda для Німеччини, Франції та Італії, при цьому на іспанській і британській версіях веб-порталу дана модель як і раніше числиться. Чеський електромобіль оснащується єдиним 82-сильним мотором, який дозволяє моделі прискорюватися до 100 км/год за 12,5 секунди при максимальній швидкості в 130 км/год. Електрокар комплектується літій-іонним акумулятором ємністю 36,8 кВт/год, який забезпечує запас ходу від 225 до 274 км по циклу WLTP.

Крім цього зовсім недавно зазначалося, що чеська компанія Skoda представила свій електричний кросовер Enyaq iV. Слід підкреслити, що авто буде запропоновано з різними, по ємності, батареями, а ще кількома варіантами доступною продуктивності.


Не пропустіть