Китайці підготували свій X5 із дуже привабливим цінником (Фото)

Нехай вас не бентежить елегантний дизайн цього кросовера, виконаний в європейському стилі. Перед вами не баварець, а вихідець із Чунцін. Належить X5 китайській автомобільній марці Oshan. У продаж він надійде вже в листопаді.

Бренд Oshan входить до складу китайського автовиробника Changan Auto. Презентація Oshan X5 відбулася в липні цього року на автосалоні в Ченду.

На викладених в Мережу офіційних зображеннях китайський X5 виглядає привабливо і стильно. В екстер’єрі автомобіля можна помітити риси автомобілів Maserati з звуженою головною оптикою, незграбною решіткою радіатора і елегантними ліхтарями з вигнутим світлодіодним малюнком.

У салоні кросовера встановлена ​​цифрова «приборка», великий дисплей мультимедійної системи, кермо, скошене по хорді, а також використана двоколірна обробка інтер’єру.

Як пишуть китайські ЗМІ, Oshan X5 продаватимуть в «Піднебесній» з безальтернативним 1,5-літровим турбомотором, що видає 180 кінських сил при 300 Нм крутного моменту. Зв’язку йому складе 7-діапазонний «робот». Привід – тільки передній.

Ціни на китайський Oshan X5 поки не оголошені, але очікується, що вони будуть стартувати з позначки в 80 тисяч юанів, або 17800 доларів.


Не пропустіть