Volkswagen презентував нову потужну версію Golf GTI (Фото)

Вартість новинки поки не називається.

Нагадаємо, що модифікація Volkswagen Golf GTI нового покоління дебютувала в лютому нинішнього року. В її оснащенні знаходиться 2,0-літровий турбо-агрегат EA888 TSI потужністю 245 к.с. і 370 Нм крутного моменту. Тепер же була представлена ще більш продуктивна версія хетчбека – Golf GTI Clubsport.

У виконання Volkswagen Golf GTI Clubsport той же 2,0-літровий турбо-мотор був форсований до 300 к.с. і 400 Нм крутного моменту. Автомобілю залишили передній привід і поліпшили систему Vehicle Dynamics Manager, яка навчилася задіяти електромеханічне блокування диференціала. Першу «сотню» версія Golf GTI Clubsport набирає менше, ніж за 6 секунд, а її максимальна швидкість обмежена на позначці 250 км/год.

Volkswagen Golf GTI Clubsport отримав налаштоване шасі, зменшений на 15 мм дорожній просвіт і збільшений позитивний розвал передньої осі. При цьому адаптивна підвіска DCC здатна враховувати стан дорожнього полотна і поточну ситуацію. Для водія є кілька режимів, включаючи новий профіль Special, який був спеціально створений для їзди по Нюрбургрингу.

Зовнішній вигляд версії Volkswagen Golf GTI Clubsport відрізняється від стандартного виконання GTI модернізованою решіткою радіатора, більшими 18-дюймовими колісними дисками «в базі» і іншим заднім дифузором. Вартість «зарядженої» новинки поки не називається.


Не пропустіть