Renault представив оновлені Renault Kangoo і Express (Фото)

Стало відомо про те, що французька компанія Renault показала оновлені комерційні автомобілі – Kangoo і Express. Про це повідомив прес-центр автобренда.

Почнемо з оновленого Renault Express, який є переробленою версією автомобіля Dacia Dokker. Express доступний в двох варіаціях: пасажирський автомобіль на 5 місць і фургон, об’єм кузова у якого від 3,3 до 3,7 кубометра.

Новинка має впізнавані риси дизайну Renault: оптика, габаритна радіаторна решітка, великі повітрозабірники, оновлений капот і інші форми самого кузова.

Що стосується нового Renault Kangoo, то він обзавівся також оригінальним кузовом, а дверний проріз збільшився до 1 416 міліметрів. Крім того, поповнився і список устаткування моделі системою запобігання зіткнень, а замість салонного дзеркала встановлений екран, на якому відображається картинка з камери заднього виду.

Kangoo також буде пропонуватися у двох варіаціях: вантажна і пасажирська. У свою чергу, фургон доступний зі стандартним кузовом, об’єм якого дорівнює 3,3-3,9 кубометра, так і з подовженим 4,2-4,9 кубометра.


Не пропустіть