Audi готує таємничу модель з «революційним» дизайном (Фото)

Марк Ліхт запевняє, що новий електрокар отримає абсолютно незвичайний вигляд.

Головний дизайнер Audi розповів про деякі подробиці щодо майбутнього електрокара, що розробляється VW Group в рамках проекту, відомого під кодовим ім’ям Landjet.

Як раніше стало ясно, концерн Volkswagen Group зайнятий розробкою загадкового електрокара під кодовою назвою Landjet, який повинен втілитися в життя як серійна модель відразу декількох брендів: Audi, Bentley і Porsche. Головний дизайнер Audi повідав виданню Car & Driver, що перспективний «мультибрендовий» електрокар обзаведеться, за його словами, «революційним» дизайном і закликав забути про поточний фірмовий стиль компанії, тому що виглядати він буде «абсолютно інакше». Ймовірно, Landjet буде являти собою гран-туризм з електричним мотором і просунутою системою автономного водіння.

За даними інсайдерів, таємничий електромобіль отримає три ряди сидінь в салоні і сім місць, але, незважаючи на компоновку, у нього буде стандартний трьохоб’ємний кузов – у внутрішніх документах концерну головним конкурентом є Tesla Model S, а не Model X. Можливо, розміщення трьох рядів сидінь в салоні вийде добитися завдяки відсутності двигуна внутрішнього згоряння, так що при аналогічному компонуванні і габаритах Landjet буде просторіше, ніж, зокрема, найбільший седан в лінійці Audi – модель А8. Першим на конвеєр вийде варіація електрокара від Audi – орієнтовно, в 2024 році.


Не пропустіть