Volkswagen стрімко розширює свою зарядну інфраструктуру (Фото)

Німецька компанія повідомляє про суттєве розширення своєї зарядної інфраструктури в Німеччині. “Volkswagen планує додати в цілому 750 нових точок зарядки в 2021 році”, – йдеться в заяві.

На даний момент німецький автовиробник встановив понад 1 200 точок зарядки на десяти підприємствах VW в Німеччині і планує ввести в дію близько 2 000 зарядних пристроїв до кінця 2021 року. Велика частина цих зарядних пристроїв є загальнодоступною та може використовуватися водіями електромобілів, які не їздять на Volkswagen.

Найбільший парк зарядки VW знаходиться в місті Вольфсбург і включає близько 500 точок зарядки. Решта зарядні станції встановлені в таких місцях, як Ганновер, Брансвік, Зальцгиттер, Кассель, Емден, Оснабрюк, Цвікау, Хемніц і Дрезден. За словами автовиробника, електроенергія для цих парків надходить виключно з відновлюваних джерел енергії.

До 2025 року VW встановить близько 4 000 точок зарядки на своїх майданчиках, в той час як їхні німецькі дилери зобов’язалися надати принаймні один зарядний пристрій змінного струму потужністю 11 кВт і один зарядний пристрій постійного струму потужністю 22 кВт.

Volkswagen також бере участь у створенні всесвітньої мережі зарядних пристроїв – завдяки участі компанії Ionity в Європі, Electrify America в США і CAMS в Китаї.

«Якщо ми хочемо, щоб електромобілі стали популярними, нам потрібно значно більше точок підзарядки, – сказав Томас Ульбріх, член правління бренду Volkswagen. «З цієї причини всі гравці зі сфери політики та промисловості повинні продовжити свої зусилля в наступаючому році».


Не пропустіть