В Україні служба автодоріг купила позашляховик для бездоріжжя за мільйон (Фото)

Служба автомобільних доріг у Харківській області оголосила тендер на покупку джипа Skoda Kodiaq Ambition за 998 500 гривень. Переможцем конкурсу стало підприємство “Автотрейдинг-Харків”, яке запропонувало автомобіль за ціною всього на 500 гривень менше заявленої.

Про це повідомили на сайті “Наші гроші” з посиланням на відкриту інформацію про держзакупівлі.

В аукціоні брали участь дві фірми – ДП “Автотрейдінг-Харків” і автомобільний дім “Соллі-плюс”. Перша з них запропонувала продати автомобіль за 998 тисяч гривень, тобто всього на 500 гривень менше, ніж планував витратити замовник. Під час аукціону конкуренти не торгувалися.

“В автосалонах Skoda Kodiaq Ambition 2.0 TSI / 132 KW 7DSG 4х4 з додатковим пакетом Ambition + можна придбати за 922 тисячі гривень”, – зауважили при цьому на сайті “” Наші гроші “.

У тендерній документації представники харківської Служби автомобільних доріг заявили про бажання придбати джип білого кольору або металік. У ньому повинні бути фронтальні подушки безпеки водія і переднього пасажира, бічні подушки безпеки, пакет “Погані дороги” (захист двигуна, захист від каменів), вісім динаміків, двохзонна система кондиціонування, підігрів сидінь, інформаційна навігаційна система AMUNDSEN, переднє сидіння з більш високим становищем для подорожей, технологія Smart Link + (бездротова для Apple).

Автомобіль повинен бути новим, 2020 го року випуску, з гарантією не менше 4 років або 90 тисяч кілометрів пробігу.

Джерело apostrophe.ua

Не пропустіть