Названі претенденти на звання кращого автомобіля Європи 2021 року (Фото)

У перших числах березня буде озвучено «ім’я» переможця щорічної автомобільної премії European Car of the Year, заснованої понад півстоліття тому. Днями в Мережі з’явився список авто, які претендують на звання кращого в Європі в 2021 року.

За усталеною традицією, висувати на здобуття почесного звання можуть виключно авто, вже доступні для покупки в Європі, або ті, які з’являться у продажу у дилерів мінімум 5 держав до кінця IV кварталу поточного року. Компетентні члени журі, а це професійні журналісти спеціалізованих видань з більш ніж двох десятків країн світу, в процесі голосування в кілька етапів вибирають кращі з претендентів машини, в результаті називаючи єдиного переможця.

Як повідомляють мережеві джерела, результати першого етапу відбору будуть озвучені через тиждень, а підсумки конкурсу повинні бути оголошені 1 березня. Серед претендентів на титул кращого автомобіля року в Європі є як моделі з традиційними двигунами внутрішнього згоряння, так і електрифіковані транспортні засоби від різних компаній-виробників.

Якщо говорити конкретно про список номінантів, то в нього увійшли три моделі від південнокорейської компанії Hyundai – i10, i20 і Tucson, чотири авто від баварського бренду Mercedes-Benz – GLA, GLB, GLS і S-Class, дві моделі японської марки Toyota – Mirai і Yaris, така ж кількість авто від BMW – 2-Series і 4-Series.


Не пропустіть