Компанія Geely несподівано змінила логотип (Фото)

Китайська марка підхопила тренд на мінімалістичні емблеми

Протягом 2020 року багато автовиробників зробили свої логотипи більш мінімалістичним, а на початку 2021 року цей тренд підхопив і Geely. Нова емблема китайської компанії виконана в сірому кольорі, а також злегка змінився шрифт. Редизайн присвячений 35-річному ювілею діяльності Geely Holding Group, який компанія відзначає в 2021 році.

Зміни зведені до мінімуму: трохи інакше зображені літери «E» і «G», а товщина всіх елементів шрифту вирівняна. Обраний відтінок сірого, як повідомляє портал Autohome.com.cn, називають кольором «зоряного неба». Він одночасно символізує інклюзивність, простоту і нейтральність підходу до роботи, а також асоціюється з високими технологіями, всесвіту і дослідженнями. У самій компанії поки офіційно не оголосили про редизайн логотипу.

Редизайн торкнувся тільки написання назви компанії, а шильдик на автомобілях бренду залишився колишнім. Хоча і він оновився порівняно недавно – логотип як і раніше являє собою щит з чергування прямокутників, однак на зміну синьому і золотистому кольорам прийшов більш стриманий чорний в сріблястій окантовці. Наприклад, такі шильдики вже встановлюються на Geely Tugella і Coolray.

У минулому році відразу кілька автомобільних компаній оновили логотипи. У їх числі Nissan, Kia, Toyota і BMW.

Джерело motor.ru

Не пропустіть