Дорогу лімітовану серію Land Rover Defender розкупили за 72 години (Фото)

Супер лімітовану серію позашляховиків випустила компанія Land Rover. У продажу з’явилися всього 25 автомобілів Defender у спеціальній серії Works V8 Trophy, в честь Camel Trophy. Машини оснастили п’ятилітровим бензиновим двигуном V8 на 405 кінських сил. В пару до нього йде восьмиступінчаста автоматична коробка передач.

За основу взяли класичну модель зразка 2012 року. Серійний випуск таких позашляховиків припинили ще в 2015 році. Експедиційний «Дефендер» отримав ретро-решітку радіатора, колеса на 16 дюймів, спеціальні наклейки і шильдики, експедиційний багажник, лебідку і прожектори на даху. Відповідним чином оформлений і інтер’єр авто. Тут спортивні сидіння в чорній шкірі з жовтою прострочкою, годинник Elliot Brown, зроблені спеціально для даної серії, а також мультимедіа система Land Rover Classic, в якій є навігатор і можливість підключення смартфонів.

Покупцям були доступні тридверні і п’ятидверні версії, стартова ціна становила 195 000 фунтів стерлінгів. Незважаючи на таку високу вартість, позашляховики були розкуплені всього за три дні. Крім самого автомобіля, покупці отримали запрошення на триденний офроуд-марафон в Херефордширі, який пройде в кінці поточного року.


Не пропустіть