В Україні почнуть збирати електрокари

В Україні стане простіше зарядити електрокар не тільки у великих населених пунктах, enovosty.com.

В Україні будуть розширювати систему зарядної інфраструктури, що дозволить сучасним автовласникам без проблем пересуватися не тільки по населеним пунктам, але і по трасах. Принаймні – головним. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, розмірковуючи про популяризацію екотранспорта під час форуму «Україна 30 «Інфраструктура».

Як повідомили в прес-службі відомства, в Україні також мають намір збирати електроавтомобілі, що дозволить створити додаткові робочі місця і поліпшити українську економіку. Криклій розповів про те, що в першому читанні в Раді прийняли проекти законів зі стимулами для виробництва електрокарів, зарядок і їх комплектуючих. Серед планів також – впровадження екологічного громадського транспорту в 29 населених пунктах по Україні.

Серед інших пріоритетів, за словами глави відомства, – цифровізація інфраструктури, впровадження електронних ініціатив в сфері транспорту – системи пасажирських перевезень за єдиним квитком Digital Ticket, а також – системи мультимодальних вантажних перевезень Е-карго.


Не пропустіть