Відбувся дебют нового мінівена KIA Carnival (Фото)

На ринку США відбувся дебют нового мінівена KIA Carnival від південнокорейського виробника. Це перша модель бренду, яка отримала оновлену версію логотипу.

За допомогою Carnival виробник прагне продемонструвати плани по ребрендингу марки в цілому. Крім того, в KIA вирішили змінити імідж безпосередньо моделі. Зі зміною покоління у мінівена стало більше подібностей з кросовером, що видно навіть за зовнішнім виглядом. Це «випирає» капот, колісні арки і диски були збільшені, також прикметною рисою є інший логотип, він виглядає більш сучасно. Здебільшого версія KIA Carnival схожа з корейською. Втім, є і відмінності, серед них відсутність шайби управління КПП, наявність електроприводу зсувних дверей і т.д.

Офіційний дебют мінівена відбувся ще минулого літа, новинка обзавелася переробленою зовнішністю. Зокрема, з’явилася решітка радіатора по типу «ніс тигра», були встановлені світлодіодні ДХВ, нижній повітрозабірник отримав металеву обробку, а ззаду використана світлова панель по всій ширині. Схожість з позашляховиком KIA Carnival надає виконана з металу захисна пластина. Панель приладів теж оновилася, з’явився тачскрін діагоналлю 12,3 дюйма і інформаційно-розважальна система з підтримкою ряду функцій.


Не пропустіть