Бренд GMC показав позашляхові можливості електричного Hummer (Фото)

У той час як більшу частину недавнього ажіотажу, яким насолоджувалася GMC, можна віднести до нового Hummer EV, шанувальники більш традиційних, розкішних пропозицій, затамувавши подих, чекали, коли буде представлена ​​версія Denali для GMC Terrain 2022 року.

Спортивний варіант AT4 вже був анонсований раніше, і, зауважимо, дизайн позашляховика виглядає не таким громіздким, як раніше. Однак тепер GMC, здається, не надто піклується про те, щоб довго приховувати екстер’єр позашляховика, так як марка публікує сімейне фото, яке включає в себе нову розкішну варіацію Terrain, яка виглядає дуже стильно.

Як ми могли помітити на інших моделях, варіація Denali надає позашляховикам дійсно унікальний стиль. Нові зображення вказують на те, що позашляховик знову отримає велику кількість хрому. Яскрава оздоблення є на решітці спереду, штучних дефлекторах, уздовж лінії скління, а також на вигнутих панелях. Природно, жоден американський розкішний позашляховик не обходиться без хромованих коліс. У порівнянні з іншими «звичайними» моделями Terrain 2021 року це штрихи мають велике значення.

Поки що у нас немає повного розкриття автомобіля. Ми не можемо проаналізувати стиль задньої частини і детально вивчити деталі салону, проте ви можете бути впевнені, що GMC Terrain Denali 2022 року пропонувати велику кількість шкіри, сучасних кнопок і технічних засобів, щоб утримати на собі увагу хоча б на пару годин. Якщо говорити про технічну частину то подробиць також мало, проте, за чутками, нас чекатимуть два двигуна: 1,5-літровий турбо і 2,0-літровий турбо.


Не пропустіть