Названо автомобілі, які найкраще підходять для встановлення ГБО

Автомобільні експерти склали список автомобілів привезених з Америки на які вигідно встановити ГБО. Про це пише тематичне видання Columbauto.

Фахівці відзначають, що після переведення автомобіля на газ, в середньому вийде заощадити 200 грн на кожних 100 км.

Але не забувайте, що найбільше цю економію відчують ті автомобілісти, які проїжджають великі відстані, якщо ви мало їздите, вам доведеться окупати установку багато років.

Ford Fusion
Одна з найпопулярніших моделей, які українці приганяють з США. Для установки ГБО найкраще підходить автомобіль з 2,5-літровим двигуном.

Toyota Camry
Краще приганяти варіанти не старше 2015 року. Якщо бюджет дозволяє, то можна купити лот до 2017 року випуску, який підходить по нормі Євро-6.

Honda Civic
Останні модифікації, які отримали 2-літрові силові агрегати, підходять для установки ГБО.

Volkswagen Jetta
Для установки економного газобалонного обладнання експерти радять приганяти варіанти з атмосферними ДВС на 2 або 2,5 л. На ці моделі можна поставити ГБО четвертого покоління, яке працює на пропані.

Hyundai Elantra
Щоб заправляти автомобіль газом, краще робити запити на моделі з атмосферними силовими агрегатами об’ємом 1,8 або 2 л.

Nissan Rogue
Поставити газове обладнання простіше на американські моделі, ніж на європейські. Для кросовера ідеально підходить ГБО 4 покоління.

Hyundai Tucson
Ці автомобілі відрізняються не тільки надійністю і зручним салоном, але і тим, що на кросовери з об’ємом двигуна на 2 і 2,4 л можна легко поставити газове обладнання, за допомогою якого довгі поїздки стануть менш витратними.

Джерело ampercar.com

Не пропустіть