Nissan запустив виробництво кузовних запчастин для 30-річного авто (Фото)

Гарна новина для власників старих спорткарів Skyline GT-R R32 – Nissan поповнив каталог повернутих до виробництва запчастин для них.

R32 випускався в 1989-1993 роках і вже перейшов у розряд класики, багато запчастини для нього – дефіцит. Nissan почав «перевидавати» деталі для цієї моделі з кінця 2017-го, до тепер були доступні тільки окремі компоненти двигуна, трансмісії, ходової частини, бампери і елементи обробки салону. Тепер же додані роздавальна коробка в зборі, внутрішня панель «задка» і ряд дрібних деталей.

Нових сталевих кузовних частин Nissan до R32 досі не випускав, оскільки для їх виготовлення потрібне дуже дороге штампове оснащення (матриця і пуансон), яке не окупається при невеликих тиражах. Однак в кінці жовтня 2019 року компанія розробила унікальне обладнання для обхідного виробництва кузовщини несерійних або знятих з виробництва машин – панелі вистукувати універсальним роботом з ЧПУ, матриця і пуансон не потрібні. Деталь на такому верстаті виготовляється дуже довго – кілька годин замість декількох секунд на штампі, але якість виходить досить непоганою, по поверхні і геометричним показниками панель лише трохи гірше штампованої промисловим способом.

Саме на такому верстаті роблять внутрішню панель «задка» R32 – це особливо дефіцитна позиція, нових на складах не залишилося. Надалі номенклатура перевиданих кузовних компонентів буде розширюватися.

За виготовлення запчастин до раритетів в структурі Nissan відповідає підрозділ NISMO Heritage Parts. Панель «задка» для R32 почнуть продавати з 1 квітня, ціна – 143 000 ієн. Роздавальна коробка коштує 239 000 ієн.

Компоненти доступні для замовлення на офіційному сайті NISMO Heritage Parts.


Не пропустіть