Продажі Skoda в 2020 році перевищили 1 млн автомобілів

Чеська автомобілебудівна компанія Skoda в 2020 році реалізувала на світовому ринку понад 1 мільйон одиниць автомобілів. Причому виробникові вдається утримувати цей показник вже сьомий рік поспіль і зміцнити позиції в мас-сегменті в Європі.

Минулий рік виявився не дуже успішним для більшості компаній-виробників. Чеська Skoda теж переживала складності, зокрема, припинення виробництва через введення карантинних обмежень та режиму самоізоляції, локдаун і закриття кордонів. Проте, за підсумками першої половини 2020 року, дилерами компанії в різних країнах було реалізовано понад 426 тисяч авто, а в другому півріччі обсяги продажів перевищили 578 тисяч одиниць, що в сумі дає більше мільйона проданих машин.

Що стосується доходів Skoda від продажів, то в минулому році зафіксовано 13,8-відсоткове зниження виручки, до 17,1 млрд євро. Впала в порівнянні з показниками 2019 року і операційний прибуток компанії (до 756 млн євро), але при цьому виробникові вдалося наростити до 5,4% частку продажів на ринку Європи. Останнього досягли в великій мірі завдяки випуску нових і рестайлінгових моделей.


Не пропустіть