Нацгвардія купила автомобілів Skoda в топовій комплектації на 10 мільйонів

Військова частина 3078 Національної гвардії України від 22 березня замовила ТОВ “Партек Україна” спеціалізовані легкові оперативно-службові автомобілі на загальну суму 9,49 млн грн.

Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на дані в системі “Прозорро”.

Згідно з умовами договору, фірма поставить 12 спецавтомобілів на базі Skoda Octavia 1,4 по 790 тис. грн за одиницю. Кожен автомобіль буде володіти восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач, шкіряний мультифункціональний двохспицеве кермо для радіо і телефону з пелюстками перемикання передач, бортовий комп’ютер з дисплеєм діагоналлю 4,2 дюйма 16-Colors-TFT, двохозонную систему кондиціонування, передні сидіння з підігрівом, комплект зимової гуми, радіостанцію Motorola DM 4401e, гумові килимки.

В автосалонах Skoda Octavia 1,4 автомат в топовій комплектації Style, які купила Нацгвардія, без радіостанції можна придбати за 747 тис. грн. У базовій комплектації автомобіль коштує 575 тис. грн.

ТОВ “Партек Україна” отримала замовлення без конкуренції. Фірма була єдиним учасником. При цьому переможець зменшив свою пропозицію на 12 грн від очікуваної вартості.

Джерело biz.censor.net

Не пропустіть