Hyundai презентував нову потужну і збільшену версію Tucson (Фото)

У Китаї представили особливу версію кросовера Hyundai Tucson, яка отримала вертикальну мультимедіа в салоні і найпотужніший бензиновий мотор.

Компанія Hyundai представила подовжену версію кросовера Tucson четвертого покоління, розроблену спеціально для Китаю. Ця модифікація дещо відрізняється від моделі, яку продають на інших ринках.

За своїми габаритами модель вийшла такою ж, як варіант, який пропонують в США і Південній Кореї. Довжина китайського Hyundai Tucson L склала 4 670 мм, а розмір колісної бази дорівнює 2755 мм, що на 170 мм і 75 мм більше європейської модифікації відповідно.

Зовні автомобіль для КНР не відрізняється від глобального кросовера, проте салон Tucson L вийшов зовсім іншим. Горизонтальний 10,25-дюймовий екран інформаційно-розважального комплексу та сенсорну панель управління кліматичною установкою замінили збільшеним вертикальним дисплеєм діагоналлю 10,4 дюйма. Мультимедійна система працює на прошивці Baidu 3.0, що надає широкий доступ до місцевих онлайн-сервісів.

Ще однією істотною відмінністю став двигун, який не доступний для нового Hyundai Tucson в інших країнах. Йдеться про 1,5-літрову “турбочетвірку», яка видає 200 к.с. і 253 Нм крутного моменту. Це найпродуктивніший бензиновий агрегат, пропонований для цієї моделі – потужнішими можуть бути тільки гібриди.

Мотор поєднується з семиступінчастою роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями. На момент старту продажів Hyundai Tucson L буде доступний тільки з переднім приводом, проте пізніше повинна з’явитися модифікація з чотирма ведучими колесами.