На тестах помічений прототип “позашляхового” Porsche 911 Safari (Фото)

Porsche 911 підвищеної прохідності як і раніше вражає уяву. На знаменитій трасі Нюрбургринг вдруге була помічена спецверсія Porsche 911 з високим кліренсом.

На початку цього року компанія Singer Vehicle Design представила дві модифікованих версії Porsche 911 покоління 964 і обидва нинішніх Gemballa зі збільшеним дорожнім просвітом. На Нюрбургринзі вже був помічений 911-й, «піднятий» самим Porsche, і ця особлива глава знайшла своє продовження.

«Піднесений» 911-й, який був помічений фотошпигунами в кінці минулого року, виявився не єдиним екземпляром. Приблизно через півроку в об’єктив фотокамер попався другий «завищений» Porsche 911, автомобіль з трохи іншими бамперами, які є частиною спортивного дизайн-пакета «SportDesign», і акуратно обробленими, але знову розширеними колісними арками.

Чи буде Porsche дійсно виводити на ринок версію Porsche 911, яка викликає асоціацію з Porsche 911 Safari минулих років, ще належить побачити. Те, що німецький автовиробник готує щось особливе в своїх дослідницьких лабораторіях, здається безсумнівним.


Не пропустіть