Старий і рідкісний Mitsubishi поставив рекорд ціни на аукціоні (Фото)

Британський підрозділ Mitsubishi згортає свою діяльність в країні і з цієї нагоди влаштував розпродаж колекції знакових автомобілів. Зіркою заходу виявився старенький седан – заряджений Mitsubishi Lancer Evolution VI в рідкісному виконанні Tommi Makinen Edition. Як уточнює Piston Heads, тим самим автомобіль став найдорожчим Evo, будь-коли проданим на аукціоні.

За спортседан заплатили 100 100 фунтів (10,4 мільйона рублів) – це на 1100 фунтів вище колишнього цінового рекорду. Ще один рекорд був поставлений функціональною, але зменшеною реплікою Mitsubishi Model A 1917 року – першого автомобіля в історії компанії. Він пішов з молотка за 13 700 фунтів.

Крім цього, найдорожчими в Великобританії після аукціону виявилися купе Mitsubishi Starion зразка 1988 року і 3000GT, випущений в 1992 році: за автомобілі заплатили 21 100 фунтів і 24 500 фунтів відповідно.

Всього на аукціон були виставлені 14 автомобілів, які місцевий підрозділ компанії вважає знаковими для своєї історії. До різних поколінь Lancer Evolution має чотирьох з них, і вони забезпечили 60% загальної каси. Всього компанія зібрала 479 500 фунтів.

Mitsubishi планує припинити продажі нових автомобілів у Великобританії вже до кінця нинішнього року, зберігши лише пункти сервісного обслуговування.


Не пропустіть