Блогер розібрав Geely Atlas, показавши чим він схожий на Toyota RAV4

На YouTube-каналі «Гаражний сервіс» вийшов черговий відеоролик, в якому фахівці відомої автомайстерні розібрали популярну машину. На цей раз під гайковий ключ сервісменов потрапив китайський кросовер Geely Atlas з повним приводом.

За словами ведучого Іллі Свиридова, конструктивно Geely Atlas сильно схожий на попереднє покоління Toyota RAV4: у автомобілів ідентична компоновка та архітектура шасі. Але найголовніше, що ріднить китайський Atlas і японським RAV4 – це силовий агрегат. Справа в тому, що під капотом «Атласа» встановлена ​​репліка перевіреного ланцюгового 2,4-літрового атмосферного «тойотівського» двигуна 2AZ-FSE. Різниця полягає лише в тому, що все додаткове електричне обладнання під капотом Atlas вироблено не в Японії, а в Китаї.

У блогера не виникло питань до загального оцинкування кузова, але з’ясувалося, що антикор відсутній в моторному відсіку і у внутрішніх порожнинах дверей. При цьому іржі в автомобілі, незважаючи на те, що він родом з Китаю, знайти не вдалося. Причому корозії немає не тільки на кузові, але і на днищі і навіть на елементах підвіски.

З мінусів, які виявилися під час розбирання Atlas, Свиридов виділив вкрай слабку шумоізоляцію і віброізоляцію, якій, схоже, розробники використовували необхідний мінімум.


Не пропустіть