На українських АЗС встановлюють різні ціни на паливо: названо причину

В Україні на АЗС встановлюють різну ціну на паливо, створюючи у споживача впевненість в тому, що він платить за якісний продукт. Тобто це більше націнка за бренд, ніж за якийсь склад.

Про це розповів експерт з енергетичних питань Геннадій Рябцев в інтерв’ю виданню “Дім”. Так, за його словами, якщо взяти Чернігівську область, то мінімальна ціна, по якій можна купити бензин А-95, становить 24,5 грн. А ось в Івано-Франківській області такий бензин продається по 31 грн 25 коп.

Рябцев зазначив, що частково роль відіграє маркетингова стратегія. “Якщо споживач хоче отримати гарантію того, що нафтопродукти є якісними, що в цих нафтопродуктах присутні всі необхідні компоненти, що вони зроблені дійсно з нафти на відомому в Європі нафтопереробному заводі. Якщо йому гарантований певний комфорт і супутні послуги, він буде заправлятися на тих АЗС, які реалізують таке паливо”, – пояснює фахівець.

Він додав, що ціни на бензин повністю залежать від умов постачальників. “Ми повністю залежимо від зовнішніх постачальників. Нижча ціна може бути, якщо ціни на кордоні підуть вниз або зміцниться гривня. Там є прямі залежності”, – додав Рябцев.

Джерело obozrevatel.com

Не пропустіть