Renault оновить доступний 7-місцевий кроссвен Triber (Фото)

Семимісний субкомпакт Renault Triber несподівано виявився дуже популярним на всіх ринках, на які вийшов в 2019 році. З того часу пройшло більше двох років і модель очікує планове оновлення. Яким воно буде показали незалежні дизайнери на рендері.

Судячи по зображенню, дизайн рестайлінгового Triber підженуть під актуальний фірмовий стиль, використаний в глобальних моделях Renault. Радіаторна решітка збільшиться в розмірах і буде виглядати більш агресивно. Під нею розташується хромована підводка. Дизайн фар буде повністю перероблений. Оптика отримає більш плавні лінії замість незграбних в актуальній моделі, а також обзаведеться світлодіодною начинкою.

Протитуманні фари будуть також повністю новими та матимуть хромовану обробку. Центральна повітряна заслінка на бампері стала більшою і отримала оновлену захисну пластину і нову сітку. Інших змін у конструкції кузова оновленого Triber, швидше за все, не відбудеться.

Технічне оснащення моделі, як очікується, залишиться колишнім. 7-місцевий кроссвен запропонують покупцям з літровим атмосферним бензиновим двигуном BR10 Dual VVT потужністю 72 кінські сили і 96 Нм, асистувати якому буде як 5-ступінчаста МКП, так і 5-діапазонний «робот» AMT. Пізніше в його агрегатную лінійку увійде турбомотор на 100 кінських сил.


Не пропустіть