Відомий художник представив дуже незвичайну версію Porsche 911 (Фото)

Цей незвичайний екземпляр німецького спортивного купе був створений у співпраці між автомобільним дизайнером Річем Б. Каліенте і музикантом Ріком Россом. Машина буде продана на аукціоні.

Останнім часом, автомобільний світ і світ мистецтва не раз стикалися один з одним. Використання машини як полотно, багато хто називає справжнім мистецтвом. Саме з цієї точки зору і можна описати співробітництво між автомобільним дизайнером Річем Б. Каліенте і музикантом Ріком Россом. Розписаний вручну екземпляр Porsche 911 отримав незвичайне калейдоскопічне забарвлення кузова. Цей єдиний в своєму роді Porsche не тільки відрізняється цікавим фарбуванням, буде проданий на аукціоні, причому як у вигляді справжнього автомобіля, так і в цифровому вигляді в якості ексклюзивного невзаємозамінного токена (NFT). Ця пакетна угода буде виставлена ​​на аукціон з 4 червня по ціні від 305 911 доларів.

Porsche 911 є дуже культовим автомобілем – його силует впізнаваний навіть серед не найбільш затятих фанатів бренду.

Робота з фарбування зайняла два тижні і включала часткове розбирання автомобіля перед додаванням фарб на його кузовні панелі. Каліенте вибрав цей метод, натхненний Джексоном Поллоком, в поєднанні з яскравими кольорами, такими як синій Тіффані і яскраво-жовтий, для створення яскравих мотивів, які радують око.

Цей автомобіль буде пропонуватися в цифровій формі. «Для мене дуже важливо мати щось відчутне», – сказав недавно художник. Спеціальний аукціон буде проводитися консалтинговою компанією NFT Slashdot, а заявки будуть прийматися в Ethereum. Стартова ставка в розмірі 305 911 доларів є код міста Майамі і код моделі останнього Porsche. Автомобіль фізичного мистецтва дебютує на біткойн-конференції 2021 року в Майамі з 4 по 5 червня.


Не пропустіть