У Мережі з’явився рендер кросовера Kia Sportage 2022 модельного року (Відео)

Західні видання опублікували рендер на кросовер Kia Sportage 2022 модельного року. Віртуальна новинка була створена на базі раніше опублікованих Kia офіційних фотографій кросовера.

У понеділок Kia поділилася кількома тизерними зображеннями, що показують Sportage наступного покоління, і комусь не треба було багато часу, щоб точно відтворити повністю новий компактний кросовер на новому тизері. Маючи більш незграбним дизайн і химерні фари спереду і ззаду, п’ята ітерація найбільш продаваного автомобіля Kia виглядає досить цікаво.

Дизайнери з видання Gotcha Cars були досить люб’язні, щоб поділитися кількома рендерами Sportage покоління NQ5 напередодні дебюту оновленого кросовера, який намічений на 8 червня.

Оновлений Sportage буде мати дві конфігурації колісної бази в залежності від ринку. Збільшення в розмірі, ймовірно, дозволить зробити салон більш просторим, в якому центральне місце буде займати широкий дисплей. Показаний в одному з тизерів, масивний екран, здається, має цільну конструкцію, але насправді він має розташовані пліч-о-пліч дисплеї, розміщені всередині великого шматка скла, схожого на електричний кросовер EV6.

Можна з упевненістю сказати, що перехід на нове покоління привнесе в Sportage абсолютно новий вид всередині і зовні, оскільки Kia хоче оновити модель, щоб залишатися конкурентоспроможною в надзвичайно складному сегменті компактних кросоверів. Технічні характеристики новинки поки не розголошуються, але відомо, що Kia Sportage 2022 має мати сильну спорідненість із Tucson.

Продажі нового Kia Sportage повинні початися до кінця року, спочатку вдома в Південній Кореї, а не в інших регіонах, таких як Європа і Північна Америка.


Не пропустіть