На дорогах України з’являться радари-фантоми з фіксацією швидкості в русі

На дорогах України з’являться радари, які в русі будуть фіксувати швидкість автомобілів. Перші такі автомобілі-фантоми з’являться на українських дорогах вже до 1 липня.

Міністерство внутрішніх справ України спільно з Мінінфраструктури розпочало проект закупівлі обладнання, яке буде фіксувати швидкість автомобілів в русі. Про це 1 червня повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає Час Пік.

“Зараз тестуються 4 машини, на які встановлені радари, що дозволяють фіксувати швидкість зустрічної машини і авто, яке обганяє.

До 2024-го року пропонується ввести 550 камер, які фіксують порушення швидкісного режиму в русі. Також зараз по Україні працюють 117 пристроїв TRUCAM. Однак, ми плануємо відходити від такої моделі і переходити на автоматичну фіксацію порушень правил дорожнього руху”, – сказав Геращенко.

Він нагадав, що виповнився рік роботи системи автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху. МВС планує до кінця року збільшити кількість таких камер до 400 одиниць.

Місця установки камер можна подивитися на сайті МВС і в додатку “Штрафи ПДД”.


Не пропустіть