Приховані поліцейські патрулі будуть їздити на спорткарах (Фото)

В американському штаті Техас за порушниками швидкості стежитимуть “примари” – спеціальні білі Chevrolet Camaro. Експеримент привернув велику увагу автолюбителів, пише obozrevatel.com.

Про це повідомляє портал Carscoops. У старі добрі часи виявити поліцейського було легко, так як більшість автопарку складалося з класичних седанів Ford Crown Victoria. І навіть якщо автомобіль не мав фірмової лівреї, якщо в дзеркалі заднього виду з’являвся Crown Vic, то спілкування з поліцією було не уникнути.

Сьогодні на озброєнні поліції є найрізноманітніші машини від брутальних Ford Police Interceptor Utility та Chevrolet Tahoe SSV/PPV до Dodge Charger, Tesla Model 3 та Model Y.

А в офісі шерифа округу Харріс, в штаті Техас, вирішили використовувати для боротьби з порушниками швидкості патрульні машини-примари. Всі вони являють собою абсолютно не примітні зовні спорткари Chevrolet Camaro. Про їх службу у поліції свідчать лише ледь помітні на білому кузові світло-сірі аплікації Sheriff Harris County. Спеціальна світлотехніка ховається за решіткою радіатора, тому вона теж непомітна у вимкненому стані.

В офісі шерифа округу Харріс відзначають, що таким способом вони зможуть позбутися від лихачів на вулицях та “сумнівної репутації регіону, що має найнебезпечніші дороги у країні”.

Незвичайний експеримент привернув до себе увагу. Деякі автолюбителі попереджають своїх побратимів про виявлення машини-примари на трасі. Але і в цьому є позитив, адже знаючи, що десь поблизу є поліція, порушник кілька разів подумає, перш ніж порушить ПДД.


Не пропустіть