McLaren F1 1995 з пробігом всього 390 км виставлений на продаж (Фото)

Продаж такого рідкісного екземпляра на аукціоні Gooding and Company може принести до 15 мільйонів доларів.

З тиражем всього 106 примірників, величезною максимальною швидкістю в 386 км/год і гоночною історією, перемогою в Ле-Мані, кожен спорткар McLaren F1 є особливим. Однак деякі з них трохи більш особливі, ніж інші, наприклад, модель 1995 року. По-перше, даний екземпляр має унікальну кольорову комбінацію, а по-друге, на його одометрі всього 242 миль (390 км). В цьому році цей McLaren F1 буде виставлений на аукціоні Gooding and Company на Пеббл-Біч.

Це 25-й побудований McLaren F1 і єдиний пофарбований в колір під назвою «Крейтон Браун», який, як зазначає аукціонний будинок, був названий на честь керівника, який зумів запустити бізнес з виробництва дорожніх автомобілів McLaren. Інтер’єр цієї моделі виконаний в коричневих тонах з використанням темної і світлої шкіри.

Що стосується малого пробігу, це видно не тільки по одометрі, але і по тому, що цей McLaren F1 все ще взутий в ті ж шини, що і в 1995 році. Автомобіль також поставляється з усім відповідним багажем, оригінальним годинником, повним ящиком для інструментів, набором необхідних інструментів, керівництвом користувача, сервісною книжкою і офіційною книгою, що розповідає про розвиток автомобіля.

Gooding and Company заявляє, що за цей екземпляр F1 з найменшим пробігом, виставлений на аукціон, в поєднанні з його унікальною колірною схемою вони планують виручити чималу ціну. За оцінками компанії, це може бути близько 15 млн доларів.


Не пропустіть