Nissan представив новий екстремальний пікап Navara (Фото)

Nissan анонсувала флагман 2021 року Navara Pro-4X Warrior від Premcar, який скоро надійде в дилерські центри. Новинка Navara Pro-4X Warrior отримав доопрацювання від фахівців інженерної компанії Premcar в Вікторії, де він отримав безліч модифікацій.

Хоча Nissan ще не опублікував технічні характеристики автомобіля, ці зображення показують, що він має ряд модифікацій в порівнянні з Pro-4X. До них відносяться оновлена ​​передня панель з металевим бампером і яскраво-червоною захисною пластиною, а також світлодіодна панель. Тюнери Premcar встановили розширені колісні арки, унікальні колеса, шини для бездоріжжя і посилену систему підвіски, щоб зробити Warrior ще більш здатним на бездоріжжі.

«Ми використовуємо всі ключові поліпшення, внесені Nissan в Navara PRO-4X, такі як вражаючий рівень шумоізоляції, якість рульового управління, велике обладнання безпеки і основні функції подвійної кабіни, і накладаємо ці оновлення на наші власні внутрішні компоненти», – сказав у своїй заяві директор Premcar Engineering Берні Куїнн.


Не пропустіть