Mercedes не збирається повністю відмовлятися від компактних авто

Німецька компанія зберігає прихильність «малолітражок», проте не всім. Ола Калленіус, що є генеральним директором Daimler і Mercedes в жовтні минулого року визнав, що автобренд очевидно поквапився з бажанням розширити існуючий асортимент компактних авто.

Після цього з’явилися чутки, що преміум-бренд в результаті планує повністю вийти з компактного сегмента. Вище керівництво бренду на цьому тижні заявляло, що фірма як і раніше прихильна малолітражним моделям, так як вони є дуже успішними в питанні розширення модельної лінійки і збільшенні клієнтської бази автобренду.

Такі авто приносили компанії гарний прибуток, позитивно позначаючись на лояльному ставленні потенційних клієнтів до марки.

Внаслідок цього Mercedes не хоче повністю відмовлятися від сучасних компактних моделей. Але цей сегмент все одно буде схильний до ретельного аналізу. Компанія залишить машини, які можуть приносити хороший прибуток.

Автовиробник не збирається здійснювати випуск дешевих авто початкового рівня. Таким чином були спростовані чутки про появу моделі суб-A-класу.


Не пропустіть