Названо автомобілі, здатні розорити будь-якого власника

Купівля автомобіля – це тільки початок вкладень. Після покупки машини кожен автомобіліст повинен бути готовий до щомісячних витрат на обслуговування і заправку. Як відомо, деякі автомобілі бюджетного сегмента не вимагають багато витрат на експлуатацію, інші ж – можуть розорити власника. Експерти назвали машини, на обслуговування яких буде потрібно дуже багато грошей, пише newsyou.info.

Автомобілі марки BMW відрізняються надійністю, якістю і високою ціною обслуговування. В середньому за 10 років експлуатації ці машини вимагають 18тис. доларів на утримання. Найдорожче обійдеться заміна ременя ГРМ і демпферного шківа колінвала.

На утримання автомобілів Mercedes-Benz за 10 років доведеться викласти близько 13тис. доларів. Найдорожчим є ремонт гальмівної системи і заміна ременя ГРМ.

За 10 років експлуатації автомобілів Cadillac доведеться викласти близько 12,5тис. доларів. Дуже дорого коштує заміна гальмівних колодок і свічок запалювання.

З автомобілями марки Volvo ситуація дуже схожа на машини бренду Cadillac: 12тис. доларів за 10 років обслуговування.

Популярний в Україні автовиробник компанія Audi, також увійшла в рейтинг. На обслуговування моделей марки потрібно 12 тис. доларів на 10 років. Відзначається, що вартість першого техогляду обійдеться в 10 тис. доларів, а кожен наступний – ще дорожче.


Не пропустіть