На українських АЗС може значно подорожчати пальне

В Україні вже найближчим часом може подорожчати пальне на українських автозаправках.

Про це повідомляє «Хвиля» з посиланням на видання «Сегодня».

Так, Кабінет міністрів, який протягом місяця регулював ціни на бензин і дизельне паливо, опублікував новий граничний «прайс». У ньому вартість палива виявилася набагато вище, ніж була.

Зокрема, граничні ціни на другу декаду червня складають: 25,85 гривень за літр (без торгової націнки) для бензину і 22,09 гривні за літр для дизельного палива. Виходить, що з урахуванням максимальної націнки в 5 гривень за літр бензину і 7 гривень за літр дизельного палива гранична роздрібна ціна мережах не повинна перевищувати 30,82 гривень за літр на звичайний бензин і 29,09 гривень за літр на дизельне паливо.

Однак директор «Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн прогнозує зростання цін на бензин вже на днях, оскільки уряд фактично дало добро на їх підвищення.

«Великі бренди почали переписувати цінники, до них підтягнуться і решта. Яким буде зростання, поки неясно, але він виявиться помітним», – оцінив ситуацію Сергій Куюн.

За підрахунками заступника директора науково-технічного центру «Психея» Геннадія Рябцева, в разі, якщо мережі-дискаунтери скористаються новими розрахунками, ціни на бензин і дизельне паливо в роздробі виростуть на 20-30 копійок за літр.


Не пропустіть