BMW 8-Series отримав дуже чорну спецверсію (Фото)

Лімітована серія отримала назву Frozen Black Edition. Правда доступ до неї отримають тільки жителі Японії.

Німецький преміальний бренд BMW підготував спецверсію автомобіля 8-Series. Згідно своєї назви Frozen Black Edition, в цьому автомобілі будуть чорні акценти. При цьому тираж машин буде дуже обмеженим – 5 дводверних купе і 15 седанів Gran Coupe.

Базуватися спецверсія буде на комплектації 840i – під капотом знаходиться 3,0-літровий турбодвигун, потужність якого досягає 340 к.с. Поєднується він з класичним 8-ступінчастим “автоматом” і системою заднього приводу. Саме така конструкція дозволяє найкращим чином розкрити динаміку автомобіля.

Чорним став не тільки кузов, але ще і решітка радіатора і вихлопні патрубки, колісні диски і навіть супорти. Таким чином, новий BMW 8-Series Frozen Black Edition може претендувати на звання найбільш «чорного» автомобіля. Сидіння мають обробку з чорної замші, крім цього є і шкіряні акценти.

Також покупці можуть розраховувати на преміальну акустику і ефектний панорамний дах. Придбати автомобіль можна вже в кінці червня 2021 року.

Заплатити за нього доведеться 15 млн ієн в версії дводверного купе. Машина в кузові Gran Coupe оцінюється на 100 тис. ієн дорожче.


Не пропустіть