Оригінальний гоночний Jaguar X-Type пустять з молотка (Фото)

Унікальний X-Type продадуть на зарубіжному аукціоні. Спочатку розраховували, що автомобіль візьме участь в британському чемпіонаті SCV8 Supercar, проте запуску серії так і не вдалося дочекатися.

Як відомо, всі екземпляри чемпіонату повинні мати шасі з космічною рамою, а під капотом повинен розташуватися 3,2-літровий восьмициліндровий силовий агрегат від Nicholson McLaren, що виробляє 550 к.с. Однак, варто підкреслити, конкретно у цього примірника немає під капотом 3,2-літрового мотора. Замість нього власник пропонує або у вигляді ходового шасі, або з восьмициліндровим двигуном від Lotus. У комплекті з автомобілем підуть всі креслення, документи і запчастини.

Алан Страчан, продавець унікального Jaguar, заявляє, що X-Type – це по-справжньому чудовий автомобіль, оснащений кращими деталями. Він також наголошує на важливості примірника, оскільки той є останнім від майстерні Роуз Холл. За словами Алана, автомобіль готовий до безлічі чемпіонатів, як, наприклад, до Thundersaloons.

Спочатку Jaguar X-Type створювався для того, щоб британська компанія мала можливість конкурувати на ринку бюджетних автомобілів з такими моделями, як BMW 3 Series і Mercedes-Benz C-Class. Хоча на ті часи основними конкурентами були екземпляри з заднім приводом, Jaguar був передньопривідним.


Не пропустіть