Електричний Renault Megane: названа дата дебюту (Фото)

Компанія Renault визначилася з датою прем’єри нового електричного кросовера, який повинен отримати назву Megane і позбавити цю модель паливної версії. Прем’єра нового електромобіля відбудеться на автомобільній виставці в Мюнхені з 6 по 12 вересня.

На перших порах продавати звичайний Мegane і його електричного побратима Megane E-Tech Electric будуть паралельно, однак через деякий час екологічний варіант витіснить звичайну модель з бензиновими, дизельними і гібридними агрегатами.

В основі нового електричного кросовера «Рено» лежить платформа CMF-EV. Дизайн машини буде перетинатися з концепт-каром eVision зразка осені 2020 року. Що до агрегатної складової, то електромобіль повинен отримати під капот 217-сильний мотор, що працює в парі з батареєю потужністю 60 кВт/год. Запас ходу в такому випадку складе близько 450 кілометрів по циклу WLTP.

Раніше топ-менеджмент Renault поділився планами на найближче майбутнє, згідно з яким до 2025 року частка електрокарів Renault з різним ступенем електрифікації в обсягу продажів складе 15%, а до 2030 року цей показник повинен збільшитися до 30 відсотків.


Не пропустіть