У Німеччині виставили на продаж незвичайну «Волгу» 1976 року на газу (Фото)

Потужність радянського задньопривідного седана ГАЗ-24 на газу складає 97 кінських сил

У німецькому місті Ессен виставили на продаж радянський седан ГАЗ-24 1976 року випуску. Як вказується в оголошенні, автомобіль їздить на скрапленому газі (LPG). Продавець стверджує, що це єдина легальна «Волга» в Німеччині з такою паливною системою. Потужність автомобіля становить 97 кінських сил.

В якому році була переобладнано радянський седан не уточнюється. Однак на фотографіях демонструється необхідний набір документів, який дозволяє машині доступ на дороги загального користування. Бажаючим придбати незвичайну «Волгу» доведеться заплатити € 10 000.

Судячи з фотографій, мова йде про експортну модифікацію ГАЗ-24, яка знаходиться досить в хорошому стані. Салон «Волги» отримав нову оббивку в процесі реставрації. Пробіг у машини – 99 999 кілометрів. Сам продавець розповів, що у радянського седана є невеликі проблеми з перемиканням передач.

Раніше в Голландії виставили на продаж дуже рідкісний універсал «Волга» ГАЗ-24-77. Це експортна модифікація моделі, дрібносерійного складання, реалізацією та обслуговуванням яких в Європі, займалася спільна радянсько-бельгійська компанія Scaldia-Volga SA Універсал обладнали 2,1-літровим дизельним двигуном Peugeot Indenor xdp потужністю 62 кінські сили.


Не пропустіть