В Україні почали будівництво нової міжнародної траси (Фото)

Дорожники дали старт будівництву першої ділянки нової траси, яка з’єднає Київ і Кишинів. На ділянці в 17 кілометрів завершилися роботи з фінішним шаром покриття. Про це повідомили в прес-службі державного агентства “Укравтодор”.

Повідомляється, що у Вінницькій області дорожники цілодобово продовжують укладання покриття на трасі Немирів-Ямпіль, яка є частиною нової магістралі між столицями України і Молдови. На дорозі працюють 300 спеціальних машин і 350 дорожніх робітників. Роботи триватимуть в цілодобовому режимі. Проект також передбачає ремонт семи мостів на трасі.

Нагадаємо, що дорожники продовжують капітальний ремонт покриття на ділянці траси Київ-Харків-Довжанський між українською столицею і аеропортом “Бориспіль”. Повідомляється, що роботи на магістралі тривають цілодобово. Йдеться про 17-кілометровій ділянці траси, що з’єднує Київ і аеропорт “Бориспіль”. На сьогоднішній день на дорозі фрезерують зношене покриття і укладають щебенево-мастиковий асфальтобетон.

Також планується ремонт двох шляхопроводів на ділянці, відновлення автобусних зупинок і тротуарів, облаштування металевої бар’єрної огорожі. Зокрема, проект передбачає монтаж системи відеоконтролю, ремонт автоматизованої системи управління дорожнім рухом та контроль за станом покриття, заміну опор і установку LED-освітлення.

Закінчити роботи планується до Дня Незалежності. Щоб вчасно здати цей відрізок, дорожники працюють цілодобово. Останній раз реконструкція цього відрізка проводилася в 2004 році.

Джерело kyiv.comments.ua

Не пропустіть