На фото зображений прототип електричного седана BMW i5

Західні видання опублікували “шпигунські” фотографії, на яких зображений закамуфльований прототип електричного седана BMW i5. Автомобіль виглядає гладким і стильним.

Останнім часом ми бачимо багато прототипів нового покоління BMW 5 Series. Наклейки з написом «Електричний випробувальний автомобіль» і відсутність видимих ​​патрубків вихлопної системи на цій версії новинки натякають, що перед нами електричне виконання седана бізнес-класу, яке отримає позначення i5.

Незалежно від типу двигуна, всі автомобілі нової 5 Series мають однаковий стиль.

Зокрема, є похила передня частина і досить маленькі “ніздрі” фальшрадіаторної решітки. Також варто відзначити досить вузькі фари по кутах оновленої “особи”.

Є плавна лінія даху, яка веде до скульптурної короткої задньої частини. На цьому автомобілі, схоже, не використовуються задні ліхтарі повної ширини, які є зростаючою тенденцією в сучасному світі. Замість цього є невеликі групи вогнів з боків задньої частини.

“Шпигунських” знімків інтер’єру у нас поки немає, але є підстави очікувати великих змін в салоні. BMW має намір представити систему iDrive наступного покоління від електричного кросовера iX для більшої кількості моделей. Фотографії вже показують, що майбутня 7 Series отримає величезну кількість екранів, і нова “п’ятірка” теж повинна бути високотехнологічною, щоб конкурувати в своєму сегменті.

Нова 5-я серія буде доступна з різними силовими агрегатами. Як видно на цих фотографіях, скоро з’явиться повністю електричне виконання авто. На більш ранніх зображеннях також показаний підключаємий гібрид. Двигуни, що працюють виключно на бензині і дизельному паливі, також повинні бути доступні для придбання.


Не пропустіть