В Україні на дорозі помітили новітній Land Cruiser (Фото)

У Києві помітили перший Toyota Land Cruiser 300. Причому, вже не на автовозі, як недавно, а на дорозі. Схоже, хтось встиг купити Крузак 300 до офіційного старту його продажів.

Взагалі, поки навіть ціни на новий Ленд Крузер 300 в Україні невідомі. З чуток, в нашу країну за індивідуальними замовленнями завезли першу партію авто, пише «ТопЖир».

Версія максимально можлива, особливо якщо врахувати, що київський Toyota Land Cruiser 2022 – у топовій лімітованій комплектації 70th Anniversary, приуроченій до ювілею Крузака.

Такий Toyota Land Cruiser 300 отримав особливу шкіряну обробку, а також чотирьохзонний клімат-контроль, електроприводи сидінь і дверей багажника, підігрів і вентиляцію крісел першого і другого ряду, камери кругового огляду, адаптивний круїз-контроль.

До того ж, у цій версії новий Ленд Крузер 300 комплектують тільки 3,5-літровим бензиновим V6 твін-турбо на 415 к.с. Також у позашляховика 10-ступінчаста АКПП, повний привід з понижуючим рядом, адаптивні амортизатори і відключаємі стабілізатори.


Не пропустіть