Новий флагман BMW X8 розкрили на фото за рік до презентації

У Мережу потрапили знімки нового флагмана BMW X8 M45e 2022 за рік до офіційної презентації. Новий баварський кросовер повинен зайняти лідируючі позиції в плані технологічності, продуктивності і безпеки серед інших автомобільних марок сучасності.

На “шпигунських” кадрах можна побачити прихований під камуфляжем тестовий BMW X8 M45e 2022. Прототип відобразили під час заїзду біля штаб-квартири розробників в південній частині Європи. Незважаючи на маскування, на бортах кросовера помітні написи “Hybrid Test Vehicle”, що говорить про електронну трансмісію новинки. Даний варіант автомобіля виявився ще й підзаряджаємим.

Під капотом кросовера BMW X8 M45e 2022 розташовуватися варіанти X8, де переважними будуть стандартні двигуни внутрішнього згоряння. Останні отримають електрифікацію 48-вольтовою гібридною системою (MHEV). “М’яка” технологія необхідна для максимального скорочення викидів в атмосферу вуглекислого газу і інших шкідливих речовин. Автомобіль має кодову назву G09.

Всі версії передбачені для взаємодії з повнопривідною системою і іншими технологічними рішеннями бренду. Нова версія M45e, представлена ​​на знімках, поповниться гібридною силовою установкою і 6-циліндровим бензиновим двигуном, що працює в парі з електромотором. Це дає можливість автомобілю домагатися потужності 400 кінських сил. Показник сумарної потужності всіх систем складають 500 “коней”. Дебюту баварського флагмана BMW X8 M45e слід очікувати влітку 2022 року.


Не пропустіть